Kdo si hraje, nezlobí.
Cheaty
Druh hry
Abecední seznam
Ost.ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Command & Conquer: Red Alert cheaty

Chcete-li se zbavit obtížné ponorky, postupujte takto:
označte ohrožené plavidlo, např. křižník, stiskněte klávesu Ctrl a zamiřte kurzorem těsně vedle ponorky, několikrát vystřelte a ponorka půjde ke dnu.

Rady pro Sověty (Stalinovci):

Až budete mít možnost stavět TESLA COIL (cívky), postavte si je. Kolem nich udělejte trojitou zeď. Čím silnější tím lépe. Cívky si opravujte, zdi stavte nové. Toto udělejte na všech stranách dokud na vás Spojenci útočí. Za chvíli zjistíte, že zdoláte každý útok a že jste najednou pány území.

Za Stalinovce je ve hře chyba, která dovoluje granátníkovi dohodit kamkoliv. Postup je následující: označte granátníka, pomocí klávesy Ctrl zadejte útok, třeba na zem. Ve chvíli, kdy granátník začne "odjišťovat" granát, klikněte (musíte mít granátníka označeného) na mapu nebo na místo kam chcete, aby hodil granát a s trochou štěstí tam granáty začne házet.

Rada pro Spojence (proti Stalinovi):

Vaše strana má k dispozici zbraně o kterých se Stalinovcům může jen zdát. Máte CRUISERY (křižníky) a TURREDY (dělové věže). Postavte děla u přístupových cest, které nepřátelé používají k pronikání na vaše území. Dokonalou obranou je trojitá vrstva děl (stavte si souběžně elektrárny). Pokud budete mít tímto způsobem zabezpečeny všechny cesty, kterými k vám obvykle nepřátelé chodí, a dostali jste se již do 11. mise nebo dál, postavte si alespoň 3 křižníky, se kterými z bezpečné vzdálenosti postupně ostřelujte nepřátelské základny.

Cheaty pro jiné hry:
Age of Empires 2
Diablo 2
Age of Wonders
Battle Isle
5 kouzelných amuletů
Tomb Raider
Poselství trůnu
Evil Islands
Spore
Warcraft
Gothic 3

Nejoblíbenější cheaty
Nejnovější cheaty

Přejít na titulní stránku portálu který přináší informace Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.